Ramoneski

Czym jest ramoneska i co wyróżnia tą kurtkę?

Ramoneska to kurtka, która od początku miała być użyteczna i komfortowa. Najważniejsze zadanie skórzanego okrycia to oczywiście ochrona przed wiatrem. Duży suwak kierowany do boku zapobiega marszczeniu się skóry, a pas ze sprzączką nie pozwala kurtce się podwinąć, tym samym zabezpieczając przed wiatrem.

Niewielkie kieszonki po bokach i na piersi usytuowano pod odpowiednim kątem. Dzięki tym zabiegom każdy z łatwością wyjmie potrzebne szpargały. Ostatnim ważnym elementem ramoneski są rękawy z suwakiem. Pozwalają na swobodne włożenie grubych rękawic i jednoczesną ochronę rąk. Najważniejszy jest jednak fakt, że jest ona dostępna nie tylko dla szczupłych, ale i bardziej puszystych Pań. W naszej ofercie znajduje się damska kurtka ramoneska skórzana rozmiar 40, 50, ale nie zapominamy także o 36 czy 38.

 Do czego założyć ramoneskę?

Niezwykle uniwersalna kurtka może stać się bazą i dopełnieniem praktycznie każdej stylówki. Założona do sukienki, swetra, koszulki, bluzy z kapturem i luźnego T-shirtu zrobi furorę. Ramoneska to kurtka na cztery pory roku. Wiosną i jesienią będzie kurtką przejściową, w zimie zaś założysz ją zamiast marynarki. Zaopatrz się w kurtkę skórzaną już dziś i ciesz się swoją drugą skórą!

 

1 2

xxxxx

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.plWykonanie projektu graficznego webmedium.pl